Sklep On-Line

Brama Przesuwna PS001

 Charakterystyka :

Elementy konstrukcyjne bramy

 • Skrzydło bramy (z zamkiem CISA,Wkładką i kompletem 3 kluczy) 1 kpl.

 • Słupy prowadzące 2 szt.

 • Słup dojazdowy 1 szt.

 • Rolka najazdowa 1 kpl.

 • Najazd 1 kpl.

 • Rolki naprowadzające 2 kpl.

 • Hamulec 1 kpl.

 • Rolki prowadzące 2 kpl.

 • Wózki bramowe 2 kpl.

 • Listwa dojazdowa 1 szt.

 • Pochwyty 1 kpl.

Wypełnienie

 • Sztachety ALUZINCL 113mm

 • Rozstaw sztachet 20-40mm

Normy

 • Proces spawania wyrobu wykonano

zgodnie z międzynarodową normą PN-EN ISO 3834-4

 • Proces lakierowania wykonano zgodnie

  z międzynarodową normą PN_EN ISO 12944(M)(C3)

Zabezpieczenie antykorozyjne

 • Ocynkowanie ogniowe i lakierowanie proszkowe

Dowiedz się więcej

Kolorystyka

Kolorystyka

 

RAL 6005


RAL 8017


RAL 8019


RAL 9005


RAL 7021


RAL 7016


RAL 7030


RAL 7040
Automatyka do bram przesuwnych

Automatyka do bram przesuwnych


ZALETY:


» przekładnia z hartowanej stali dla najwyższej niezawodności
» jednoczęściowy korpus aluminiowy z odlewu ciśnieniowego
» komfortowe odryglowanie awaryjne
» centralka sterująca Plug&Play dla najwyższego komfortu obsługi
» intelligentny sensor dla większego bezpieczeństwa i komfortu
» pasywna krawędź zamykania dla większej oszczędności nakładów
» Automatyczny Rewers System dla maksymalnego bezpieczeństwa
» seryjny softstop (miękki stop) dla płynnego ruchu bramy
» permanentna, aktywna regulacja siły
» tryb oszczędzania energii

Przekładnia z hartowanej stali dla najwyższej niezawodności

Wszystkie modele PULL T wyposażone są seryjnie w masywną i hartowaną przekładanię ze stali. Dodatkowo wysokojakościowy olej gwarantuje optymalne smarowanie również przy niskich temperaturach. Rezultat: podwyższona niezawodność i jeszcze dłuższa żywotność.
Jednoczęściowy korpus z ciśnieniowego odlewu aluminium

Korpus napędu PULL T wykonany jest z 1-częściowego odlewu ciśnieniowego aluminium. Osiągnęliśmy w ten sposób absolutną odporność na korozję oraz wysoką wytrzymałość. W porównaniu z innymi napędami charakteryzuje się znacznym podwyższeniem wytrzymałości na zginanie i skręcanie co z kolei jeszcze bardziej podnosi jego żywotność.


Komfortowe odryglowanie awaryjne

Patentowa wkładka zabezpiecza dostęp do - tak ważnego w przypadku braku zasilania - odryglowania awaryjnego. Wkładka jest znormalizowana i wymienialna, tak aby można ją było zintegrować w system centralnego klucza. Oczywiście na wyposażeniu napędu znajdują się trzy pasujące klucze.


Centralka sterująca Plug&Play zintegrowana w obudowie napędu

Innowacyjna centralka sterująca najnowszej generacji. Kostki zaciskowe, bezpieczniki oraz przyciski programowania dostępne są bez zdejmowania obudowy centralki, która chroniona jest w ten sposób przed deszczem lub mechanicznymi uszkodzeniami. Wystarczają 4 przyciski, duży podświetlany 2-linijkowy display  i pełnotekstowe menu aby zaprogramować wszelkie funkcje.


Samouczące się pozycje krańcowe

Wszystkie modele PULL T uczą się samodzielnie podczas instalacji pozycji krańcowych. Dodatkowo zapamiętane pozycje można doregulować lub dopasować do życzeń użytkownika. Typowe mechaniczne wyłączniki krańcowe, stwarzające problemy głównie w zimie, stają się całkowicie zbędne.Automatyczny Rewers System ARS dla maksymalnego bezpieczeństwa

Kolejną zaletą zintegrowanego sensora obrotów jest Automatyczny Rewers System - ARS. Brama najeżdżając na przeszkodę zostaje przez napęd natychmiast zatrzymana i następuje chwilowa zmiana kierunku ruchu (aby przeszkodę uwolnić). Najwyższy znany standard bezpieczeństwa.


Seryjny softstop dla płynnego ruchu bramy

W obydwóch kierunkach PULL T zatrzymuje się ze zredukowaną prędkością. Oprócz harmonicznego ruchu bramy uzyskano w ten sposób ochronę kompleksowej mechaniki bramy i napędu. Dodatkowo znacząco zredukowano odgłos uderzania bramy o odbój.Permanentna, aktywna regulacja siły dla bezproblemowej pracy

Napęd PULL T reguluje aktywnie samoczynnie siłę potrzebną dla ruchu bramy. Dzięki temu zarówno latem jak i zimą napęd gwarantuje optymalną pracę bez potrzeby doregulowywania siły. Poza tym adaptacyjna regulacja siły chroni system napędowy, który stale dostarcza jedynie rzeczywiście wymaganą ilość siły a nie np. "na zapas, maksimum".Tryb oszczędzania energii z korzyścią dla środowiska i portfela

PULL T pomaga oszczędzać drogocenną energię i czas. Inteligentna centralka sterująca wyłącza w stanie czuwania wszystkie niepotrzebne odbiorniki prądu weraz z fotokomórkami uzyskując w ten sposób w trybie stand-by pobór prądu wynoszący zaledwie 1 Watt.