Sklep On-Line

Brama o wypełnieniu profilowym

Nowoczesne i niezawodne bramy przesuwne są konstrukcjami samonośnymi. Skrzydło zamontowane jest na szynie jezdnej która porusza się na specjalnie ułozyskowanych wózkach. Wypełnienie bramy stanowią profile zamknięte, co stanowi o jej sztywności. W opcji dodatkowej występuje w wersji z napędem elektrycznym. Odpowiednio zabezpieczona antykorozyjnie poprzez ocynk ogniowy bądź dodatkowe lakierownie proszkowe słuzy przez wiele lat bez konieczności ingerowania w jej strukturę oraz zespół, który tworzy niezawodną kontrolę dostępu na posesję.


ZASTOSOWANIE:

» firmy, fabryki, hale magazynowe
» obiekty przemysłowe
» budynki użytecznośœci publicznej
» posesje prywatne

Dowiedz się więcej

Automatyka do bram przesuwnych

Automatyka do bram przesuwnych


ZALETY:


» przekładnia z hartowanej stali dla najwyższej niezawodności
» jednoczęściowy korpus aluminiowy z odlewu ciśnieniowego
» komfortowe odryglowanie awaryjne
» centralka sterująca Plug&Play dla najwyższego komfortu obsługi
» intelligentny sensor dla większego bezpieczeństwa i komfortu
» pasywna krawędź zamykania dla większej oszczędności nakładów
» Automatyczny Rewers System dla maksymalnego bezpieczeństwa
» seryjny softstop (miękki stop) dla płynnego ruchu bramy
» permanentna, aktywna regulacja siły
» tryb oszczędzania energii

Przekładnia z hartowanej stali dla najwyższej niezawodności

Wszystkie modele PULL T wyposażone są seryjnie w masywną i hartowaną przekładanię ze stali. Dodatkowo wysokojakościowy olej gwarantuje optymalne smarowanie również przy niskich temperaturach. Rezultat: podwyższona niezawodność i jeszcze dłuższa żywotność.
Jednoczęściowy korpus z ciśnieniowego odlewu aluminium

Korpus napędu PULL T wykonany jest z 1-częściowego odlewu ciśnieniowego aluminium. Osiągnęliśmy w ten sposób absolutną odporność na korozję oraz wysoką wytrzymałość. W porównaniu z innymi napędami charakteryzuje się znacznym podwyższeniem wytrzymałości na zginanie i skręcanie co z kolei jeszcze bardziej podnosi jego żywotność.


Komfortowe odryglowanie awaryjne

Patentowa wkładka zabezpiecza dostęp do - tak ważnego w przypadku braku zasilania - odryglowania awaryjnego. Wkładka jest znormalizowana i wymienialna, tak aby można ją było zintegrować w system centralnego klucza. Oczywiście na wyposażeniu napędu znajdują się trzy pasujące klucze.


Centralka sterująca Plug&Play zintegrowana w obudowie napędu

Innowacyjna centralka sterująca najnowszej generacji. Kostki zaciskowe, bezpieczniki oraz przyciski programowania dostępne są bez zdejmowania obudowy centralki, która chroniona jest w ten sposób przed deszczem lub mechanicznymi uszkodzeniami. Wystarczają 4 przyciski, duży podświetlany 2-linijkowy display  i pełnotekstowe menu aby zaprogramować wszelkie funkcje.


Samouczące się pozycje krańcowe

Wszystkie modele PULL T uczą się samodzielnie podczas instalacji pozycji krańcowych. Dodatkowo zapamiętane pozycje można doregulować lub dopasować do życzeń użytkownika. Typowe mechaniczne wyłączniki krańcowe, stwarzające problemy głównie w zimie, stają się całkowicie zbędne.Automatyczny Rewers System ARS dla maksymalnego bezpieczeństwa

Kolejną zaletą zintegrowanego sensora obrotów jest Automatyczny Rewers System - ARS. Brama najeżdżając na przeszkodę zostaje przez napęd natychmiast zatrzymana i następuje chwilowa zmiana kierunku ruchu (aby przeszkodę uwolnić). Najwyższy znany standard bezpieczeństwa.


Seryjny softstop dla płynnego ruchu bramy

W obydwóch kierunkach PULL T zatrzymuje się ze zredukowaną prędkością. Oprócz harmonicznego ruchu bramy uzyskano w ten sposób ochronę kompleksowej mechaniki bramy i napędu. Dodatkowo znacząco zredukowano odgłos uderzania bramy o odbój.Permanentna, aktywna regulacja siły dla bezproblemowej pracy

Napęd PULL T reguluje aktywnie samoczynnie siłę potrzebną dla ruchu bramy. Dzięki temu zarówno latem jak i zimą napęd gwarantuje optymalną pracę bez potrzeby doregulowywania siły. Poza tym adaptacyjna regulacja siły chroni system napędowy, który stale dostarcza jedynie rzeczywiście wymaganą ilość siły a nie np. "na zapas, maksimum".Tryb oszczędzania energii z korzyścią dla środowiska i portfela

PULL T pomaga oszczędzać drogocenną energię i czas. Inteligentna centralka sterująca wyłącza w stanie czuwania wszystkie niepotrzebne odbiorniki prądu weraz z fotokomórkami uzyskując w ten sposób w trybie stand-by pobór prądu wynoszący zaledwie 1 Watt.


Kolorystyka

Kolorystyka

 

RAL 6005


RAL 8017


RAL 8019


RAL 9005


RAL 7021


RAL 7016


RAL 7030


RAL 7040

Zapytanie ofertowe

W celu przygotowania oferty prosimy o podanie następujących informacji:

Długość
Wysokość
Zabezpieczenie (ocynk / ocynk + RAL)
Otwieranie (manualne / automatyczne)